22:39
4/12/2011

Dziwny ruch. Twitter kupił firmę Moxie Marlinspike’a. O jej produktach pozwalających na szyfrowanie i firewallowanie telefonów z Androidem pisaliśm już kilka razy. Pytanie: po co to Twitterowi?

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet w naszym internetowym sklepie.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Oj tam, na mikołaja..

  2. Widocznie wyczuli zysk i postanowili spożytkować nadmiar gotówki, amerykanów nie skumamy, oni robią najlepsze inwestycje i najgorsze wtopy

  3. Dokładnie- żeby mikołaj nie wiedział, czy byli grzeczni. :)

  4. Nadmiar gotówki? przecież oni ciągle straty przynoszą. Ale nie przeszkadza im to zbierać kolejnej kasy, którą mogą sobie wydawać.

    • Jeśli masz więcej gotówki niż potrzebujesz to posiadasz nadmiar i z logicznego punktu widzenia trzeba ten nadmiar gdzieś zainwestować żeby nie zeżarła go inflacja

  5. VIP tez potrzebuja tweetnac ze sprzetu z certyfikatem albo przeciwna strona wladzy inwestuje :)

  6. Może chcą wprowadzić jakąś usługę pozwalającą na dodatkowe zabezpieczenie dla użytkowników, albo szyfrowanie gdzie dla większości osóbw tweet wygląda inaczej, a tylko garstka widzi prawdziwą treść?

  7. ostatnio kupili jeszcze jedną firmę security – Dasient http://www.h-online.com/security/news/item/Twitter-acquires-security-services-provider-Dasient-1421001.html

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: