22:39
4/12/2011

Dziwny ruch. Twitter kupił firmę Moxie Marlinspike’a. O jej produktach pozwalających na szyfrowanie i firewallowanie telefonów z Androidem pisaliśm już kilka razy. Pytanie: po co to Twitterowi?

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Oj tam, na mikołaja..

  2. Widocznie wyczuli zysk i postanowili spożytkować nadmiar gotówki, amerykanów nie skumamy, oni robią najlepsze inwestycje i najgorsze wtopy

  3. Dokładnie- żeby mikołaj nie wiedział, czy byli grzeczni. :)

  4. Nadmiar gotówki? przecież oni ciągle straty przynoszą. Ale nie przeszkadza im to zbierać kolejnej kasy, którą mogą sobie wydawać.

    • Jeśli masz więcej gotówki niż potrzebujesz to posiadasz nadmiar i z logicznego punktu widzenia trzeba ten nadmiar gdzieś zainwestować żeby nie zeżarła go inflacja

  5. VIP tez potrzebuja tweetnac ze sprzetu z certyfikatem albo przeciwna strona wladzy inwestuje :)

  6. Może chcą wprowadzić jakąś usługę pozwalającą na dodatkowe zabezpieczenie dla użytkowników, albo szyfrowanie gdzie dla większości osóbw tweet wygląda inaczej, a tylko garstka widzi prawdziwą treść?

  7. ostatnio kupili jeszcze jedną firmę security – Dasient http://www.h-online.com/security/news/item/Twitter-acquires-security-services-provider-Dasient-1421001.html

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: