10:48
20/3/2012

Przez boty, które zalewają konkretny hashtag (np. #tibet) bezsensownymi informacjami, co sprawia, że ciężko jest śledzić bieżącą sytuację i raporty z konkretnych wydarzeń, którym dedykowany jest hashtag. Nie zawsze trzeba atakować tych, którzy piszą prawdę, czasem wystarczy schować prawdę w milionie kłamstw :)

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Klasyczny sposób na dewaluacje informacji w mediach- nie bezpośrednie kwestionowanie rzeczy oczywiście prawdziwej – ale odwrócenie uwagi lub podanie dużej liczby alternatywnych błędnych ale prawdopodobnych informacji/teorii.

  2. Dlatego domyślnie są pokazywane na Twitterze tylko najlepsze tweety dla danego tagu.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: