9:28
10/3/2010

Przypominamy, że dziś jest ostatni dzień(jeszcze pięć dni jest), w którym możecie przesyłać odpowiedzi na zadane miesiąc temu pytania konkursowe. Jutro wybieramy 3 szczęśliwców, którzy otrzymają zestawy uczące tajemnej sztuki lockpickingu :-) Zachęcamy do udziału, szanse na wygrane są spore. Szczegóły tutaj.

Przeczytaj także:

13 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. wow, a napisane było że odpowiedzi można dostarczać do 15.
  Skoro dziś jest dziesiąty a odpowiedzi są do jutra ;-)) to mamy zakrzywienie czasoprzestrzeni, czarna dziura w niebezpieczniku….

  • Bo nam się trochę za wcześnie ten post pojawił, a zdejmowanie go nie ma sensu, już popłynął w rssach ;-)

 2. to sprostujcie, zaktualizujcie lub zróbcie coś innego, żeby było fair :)

 3. “…szanse na wygrane są spore” – cz oznacza to, że wpłynęła masa propozycji ale żadna nie zaskoczyła pozytywnie Redakcję ;)

 4. ehh… już po konkursie? nie ma żadnych wyników… Pewnie i tak nic nie wygrałem (jak zwykle zresztą ;)

 5. Lud pragnąc chleba i igrzysk chce znać zwycięzców :) – inaczej igrzyska są nudne.

 6. Pozostaje jedynie czekać cierpliwie…

 7. …ale cierpliwość też ma granice. Z czasem radosne oczekiwanie staje się rozczarowującą torturą czasu. Panowie, co też Panowie. Dajcie znać chociaż kiedy będą wyniki, jeśli decyzja jest trudna to zrobi się dogrywkę :)

  • Zwycięzcy wybrani, ale fajnych odpowiedzi było tyle, ze jeszcze chwilke zajmie nam skompilowanie posta z wszystkimi cytatami metod otworzenia zamków ;) przebrnac przez tyle zgłoszeń to naprawdę czasochłonne zajęcie ;) Mysle ze jutro wieczorem 3 osoby bedą szczęśliwe bardzo, a reszta bedzie pelac ze smiechu ;)

 8. To ja jestem jedyny niecierpliwy, czy reszta zwyczajnie się nie interesuje? ;) Czekam na obiecaną porcję śmiechu, nie zawiedźcie Panowie!

 9. Nie tylko Ty, reszta jest pewnie niesmiala. Co jest z tymi wynikami, jesli mozna wiedziec?

  • Dajcie nam jeszcze chwilkę… wiemy, że ogłoszenie wyników się przedłuża, ale chcemy możliwie _najrzetelniej_ wybrac te najbardziej merytoryczne odpowiedzi — stety,niestety musimy to zrobić spośród *setek* nadesłanych przez Was odpowiedzi :-) i nie jest to takie proste jak nam się wydawało na początku ;-) Oczywiście, moglibyśmy wylosować 3 pierwsze z brzegu, ale to byłoby nie fair. Niektórzy naprawdę się naprodukowali…

 10. 17 marca podobno zwycięzcy byli już wybrani. Hm.
  No nic, wpadnę za tydzień i zobaczę czy coś się ruszyło.

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: