11:06
7/7/2020

Krótka informacja dla osób z Wrocławia. Znowu macie szansę wziąć udział w naszych szkoleniach za darmo. Warunek: od 8 do 10 lipca 2020r. złożycie wniosek o dofinansowanie do któregoś z naszych szkoleń (pełna lista tutaj) do KFS w Powiatowym Urzędzie Pracy we Wrocławiu i spełniacie wymogi stawiane osobom ubiegającym się o dofinansowanie.

Jak zaaplikować?

Więcej informacji znajdziecie na stronie urzędu. Przystępnym językiem o tym czym jest KFS i kto może skorzystać z dofinansowań, opisaliśmy w tym artykule.

Jeśli będziecie potrzebowali pomocy z wypełnieniem wniosku lub otrzymacie załącznik, który musi uzupełnić firma szkoleniowa, skontaktujcie się z nami na szkolenia@niebezpiecznik.pl lub telefonicznie 12 4420244, pomożemy.

Śpieszcie się, gdyż środki są przyznawane zgodnie z kolejnością poprawnych zgłoszeń!

A jeśli jestem spoza Wrocławia?

Mamy specjalną listę powiadomień dla osób zainteresowanych możliwościami uzyskania dofinansowania do naszych szkoleń. Jeśli się do niej dopiszecie, otrzymacie dostęp do arkusza z informacją dla wszystkich miast, w których możliwe jest uzyskanie dofinansowania z KFS, wraz z instrukcją co robić i gdzie szukać formularzy zgłoszeniowych dla danego miasta:
Bez obaw, podane e-maile wykorzystamy wyłącznie do komunikacji w kwestiach dofinansowań naszych szkoleń. Jeśli lubisz czytać o RODO, kliknij tutaj.

Przeczytaj także:

1 komentarz

Dodaj komentarz
  1. Czy można złożyć wniosek przez internet?

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: