10:39
5/7/2022

Zapraszamy Was na bezpłatny, webinar z OSINT-u. Tym razem będzie to krótki pokaz tego, jak można ustalić czyjeś dane na podstawie samego numeru telefonu.

Aby zapisać się na webinar, wypełnij poniższy formularz:


Na podany e-mail będziemy wysyłać Ci informacje dotyczące naszej oferty edukacyjnej związanej z tematyką OSINT-u. Jeśli lubisz czytać o RODO, kliknij tutaj.


 
Plan na ten webinar mamy taki, aby deanonimizację figuranta zacząć od “odbicia” się jego numerem w różnych miejscach, pokazując w ten sposób, jak stopniowo można poznawać kolejne dane dotyczące właściciela numeru. Zaprezentujemy kilka ciekawych aplikacji/usług/API/technik. Webinar zakończymy z imieniem i nazwiskiem figuranta, jego zdjęciem oraz profilami w serwisach społecznościowych i adresem zamieszkania. Numeru buta niestety nie będzie :-( Ale sklep, w którym ktoś kupuje buty może się trafić! :-D

Po webinarze zrobimy krótką sesję Q&A :)

Kręci Cię OSINT?

Przy okazji przypominamy, że jeśli kogoś kręci tematyka OSINT-u, to do tylko do 7 lipca można zapisać się na nasz Internetowy Kurs OSINT-u i skorzystać z mega-okazji, która już więcej nie nastąpi: wieczystego dostępu do materiałów i zamkniętej grupy uczestników kursu, do której dostęp ma ponad 2200 osób. Od 8 lipca przechodzimy na rozliczenie abonamentowe i trzeba będzie odnawiać subskrypcję.

Jak dobry jest ten kurs? Jest bardzo dobry — uczestnicy ocenili go na 9.86 na 10 (a z ich pełnymi opiniami zapoznasz się tutaj).


Aktualizacja 12.07.2022, 23:25
Webinar już się odbył. Jego nagranie jest do obejrzenia na naszym kanale na YouTube (trzeba być “wspierającym” aby mieć do niego dostęp. Instrukcja jak dołączyć tutaj.).


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

17 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. A dlaczego adres z którego ma przyjść potwierdzenie jest na czarnych listach?
  554 5.7.1 Service unavailable; Client host [54.240.8.25] blocked using dnsbl.sorbs.net; Currently Sending Spam See: http://www.sorbs.net/lookup.shtml?54.240.8.25

  • Mailingi lecą z różnych pul AWS. Współdzielonych. Więc ‍♂️

 2. Czy będzie dostępne nagranie, jak się zapiszę – dziś mi nie pasuję za bardzo, a temat ciekawy?

 3. Dobry, macie problem z wyświetleniem daty w stopce obok
  “Wszelkie prawa zastrzeżone 2009- echo date(“Y”)”

 4. Czy webinar bedzie nagrany?

 5. dzięki, mam nadzieję, ze będzie fajnie:)

 6. Wysyłaliście link do webinaru?

 7. Zapisałem się we wtorek i nie dostałem linku do webinariu, nie mogłem uczestniczyć

  • Tysiące innych osób dostały, więc kolejno:
   – wpadł w spam? Czy wykonałeś instrukcje widoczne na stronie, która pojawiała się po zapisaniu, aby właśnie tego uniknąć?
   – masz konto na WP albo Interii, czyli pocztach, które odrzucają lub opóźniają e-maile wysyłane z zagranicznych serwisów mailingowych, które im nie płacą hara^Wopłaty za gwarantowane dostarczenie. Zmień pocztę na poważniejszego dostawcę.
   – podałeś przy zapisie e-maila z literówką

   Rozwiazanie:
   – Zapisz się jeszcze raz. Dostaniesz linka do nagrania.

  • Chaiłbym się zapisać, ale pod jakim linkiem bo webinar już się odbił, zapisanie się na niego nie jest możliwe ?

 8. […] Uczestnikom, którzy zarejestrowali się na webinar będziemy zaraz wysyłać materiały z linkami. Jeśli się nie zapisywałeś, a też chcesz dostać to podsumowanie, to wpisz swojego e-maila w tym formularzu. […]

 9. Będzie zapis na YT tego webinaru?, ponieważ chciałbym jeszcze zerknąć na pewne rzeczy

 10. Piszecie, że “Webinar już się odbył, ale i tak się na niego zapisz, to dostaniesz link do nagrania.” Nagranie jest tylko dla wspierających kanał. :c

 11. Webinar już się odbył, ale i tak się na niego zapisz, to dostaniesz link do nagrania.

  VS

  “Treści tylko dla wspierających
  Zacznij wspierać ten kanał, aby uzyskać dostęp do treści tylko dla wspierających, takich jak ten film, oraz do innych wyjątkowych bonusów.”

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: