10:23
22/3/2010

Pytania były tylko trzy… a odpowiedzi aż 90. Większość z nich prezentowała jedną lub dwie metody ataku na poszczególny czytnik. Po długich debatach wybraliśmy 3 osoby, które naszym zdaniem nadsyłały najpełniejsze odpowiedzi na lockpickingowy konkurs i tym samym zdobyły dla siebie “wytrychowe” szkolenie.

Listę zwycięzców opublikujemy w 3 częściach. Każda z części oprócz nazwiska jednego z wygranych będzie próbowała jak najpełniej opowiedzieć na jedno z konkursowych pytań, cytując wybrane fragmenty z nadesłanych przez Was wiadomości.

Ogłoszenie wyników 1/3: Jak obejść czytnik linii papilarnych.
Ogłoszenie wyników 2/3: Jak oszukać elektroniczne zamki szyfrowe z klawiaturą do wpisywania kodu
Ogłoszenie wyników 3/3: Jak oszukać systemy rozpoznawania twarzy


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

6 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. mamy jutro a tu nic :)

  2. […] z trzech osób, która otrzyma “wytrychowe” szkolenie jest BartOwl. Gratulujemy. Twoje odpowiedzi zawierały […]

  3. mamy już nawet pojutrze, a trzeciego wyniku nadal nie ma :P może redakcja tak celowo, żeby zwiększyć różnicę potencjałów?

  4. […] temu ogłosiliśmy konkurs, w którym jedno z pytań brzmiało: jak można złamać zabezpieczenia skanerów twarzy? Poniżej […]

  5. […] Spośród nadesłanych odpowiedzi wybierzemy najlepszą dla każdego pytania. Jej autor otrzyma zestaw szkoleniowy kursu awaryjnego otwierania zamków ufundowany przez serwis Lockpicker.pl. Z naszą recenzją takiego zestawu możecie się zapoznać klikając tutaj. Konkur zakończony! Nazwiska zwycięzców i opracowania odpowiedzi możecie poznać klikając tutaj. […]

  6. […] zamki biometryczne, […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: