20:01
24/11/2009

Z racji awarii w serwerowni firmy hostującej nasz serwis, część wejść na Niebezpiecznik.pl kończyła się dziś błędem “Internal Server Error”. Usterka została już usunięta — nie musieliśmy nawet sięgać do backupów, które oczywiście regularnie tworzymy ;)

Aby ułatwić kilkuset osobom czytającym nas przez RSS i newslettera dostęp do 5 nieosiągalnych dzisiaj artykułów, poniżej publikujemy do nich linki:

Życzymy przyjemnej lektury i przepraszamy za problemy w dostępie do serwisu.

Przeczytaj także:


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Przez chwilę zacząłem myśleć, że to już …
    Dobrze, że serwis ponownie działa.

  2. Też myślałem, że tuskowa specustawa weszła w życie z trybem wstecznym. Mimo zyliona prób nie szło się dobić (o dziwo: rssy przychodzily).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: