20:01
24/11/2009

Z racji awarii w serwerowni firmy hostującej nasz serwis, część wejść na Niebezpiecznik.pl kończyła się dziś błędem “Internal Server Error”. Usterka została już usunięta — nie musieliśmy nawet sięgać do backupów, które oczywiście regularnie tworzymy ;)

Aby ułatwić kilkuset osobom czytającym nas przez RSS i newslettera dostęp do 5 nieosiągalnych dzisiaj artykułów, poniżej publikujemy do nich linki:

Życzymy przyjemnej lektury i przepraszamy za problemy w dostępie do serwisu.


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. Przez chwilę zacząłem myśleć, że to już …
    Dobrze, że serwis ponownie działa.

  2. Też myślałem, że tuskowa specustawa weszła w życie z trybem wstecznym. Mimo zyliona prób nie szło się dobić (o dziwo: rssy przychodzily).

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: