20:38
3/9/2012

Joanna Rutkowska ogłosiła dziś premierę Qubesa 1.0 — czyli systemu operacyjnego wyznającego zasadę Security by Isolation. Do pobrania stąd. Do poczytania o Qubesie proponujemy nasz poprzedni artykuł.

Przeczytaj także:

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje pieniądze, dane i tożsamość przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy 3,5 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i prostych do wdrożenia porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo.

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze. Prowadzimy go przystępnym językiem, przeplatając demonstracjami ataków na żywo -- dlatego zabierz ze sobą swoich rodziców! W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. That name… reminds me of someone…
  :)

 2. Ach… napisałbym coś (mrrrr….) ale znowu Troolownia mnie sprowokuje do spamu. Jednym zdaniem… Miłość od pierwszego włączenia, zapewne będzie ;-> Choć mam lekkie déjà vu chyba takie 2 tygodniowe mniej więcej, chyba. Ps. Tam jakiś ddos trwa na to wiki Qubesa, czy mam oczopląs ?

 3. nie Joanna tylko Jan Rutkowski ;]

  • W dalszym ciągu Joanna.

 4. Nie lepiej kupić iPady i trzymać kopie zapasowe w chmurze?

  • Hahahaha. Wyjdź. Wracaj nk.pl.

  • Wole wierzyć, że to było sarkazmem podszyte pytanie…
   A może kolejny agent FBI na “uchodźstwie”, albo jak kto woli w głębokim ukryciu…

 5. sorry .. jednak jakos nie ufam autorom systemu

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: