20:03
28/4/2011

Nikon Image Authentication System, służący do weryfikacji prawdziwości zdjęcia został złamany przez Elcomsoft. Ci sami panowie zepsuli podobne rozwiazanie Canona pół roku temu.

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

2 komentarzy

Dodaj komentarz
  1. […] do Chin* Dziury w Cisco UCM* Pimp my CrackMe* Xbox: uwaga na phishing!* Security by Post-it* System Nikona złamany* SONY pozwane za PSN* Nowe triki ZeuSa* Blackhole Exploit Kit* Jak włączyć DEP?* Zabezpiecz […]

  2. […] zdjęć w aparacie to rozwiązanie problemu “fotomontaży” to zachęcamy do lektury tego opracowania […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: