3:12
31/12/2014

Szkocka policja przestrzega internautów, że monitoruje ich poczyniania w sieci… Ciekawe, czy ktoś to wykorzysta przeciw władzy i zacznie trollować. Chyba nie mają szans na zareagowanie w kilkuset tysiącach przypadków na raz?

Szkocka policja przestrzega przed obraźliwymi postami w internecie

Szkocka policja przestrzega przed obraźliwymi postami w internecie

PS. W Wielkiej Brytanii jest filtr anty-pornograficzny, który przerodził się także w filtr anty-ekstremistyczny (a pewnie niebawem w pełnoprawną cenzurę internetu).

Ten wpis pochodzi z naszego linkbloga *ptr, dlatego nie widać go na głównej.
*ptr możesz czytać przez RSS albo przez sidebar po prawej stronie serwisu.

Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. John Lilburne ‏@PatriotMarc 12 godz.12 godzin temu
  @policescotland Fuck yourselves

  Mysle ze jest pierwszy do inwestygacji :D

 2. Dodajcie, że korzystają z brand24 :)

 3. Tam ścigają za obrażanie policji, tutaj za obrażanie martwego papieża. Sam nie wiem po której stronie oceanu jest żałośniej.

  • Ostatni raz, jak sprawdzałem, Szkocja była po tej stronie oceanu :)
   Przepraszam, nie mogłem się powstrzymać – wszystkiego dobrego w Nowym Roku :)

  • @halas: tłumaczenie anglojęzycznego idiomu “last time I checked (…)” w sposób dosłowny jest nader toporną kalką językową… przepraszam, nie mogłem się powstrzymać.

  • Szkoda tylko że na ulicach pijani ciągle im wrzucają a policjanci tylko przytakują i mówią żeby ochłonął. A w Polsce chyba każdy wie czym to się kończy. :P

 4. W Polsce jeden filtr także przekształci się w inne…

 5. Nie tylko w Nowym Roku ale generalnie nie obrażajmy innych – nikogo, nie warto można inteligentnie komuś dać do zrozumienia kim jest.
  Nie cierpię tchórzy popieram dialog! Wszystkiego najlepszego dla Was w Nowym Roku 2015!

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: