15:24
16/2/2011

Z przyjemnością informujemy, że w naszej ofercie szkoleniowej pojawiły się 2 nowe szkolenia związane z reverse engineeringiem oraz analizą malware’u.

Szkolenia z Reverse Engineeringu (inżynierii wstecznej)

Szczegółowe opisy nowych szkoleń z Reverse Engineeringu i Analizy Malware’u, ich program oraz promocyjną cenę znajdziecie na dedykowanych im stronach:

To co wyróżnia nasze szkolenia, to dogłębnie przemyślana przez nas formuła, która umożliwia rozważne wejście w świat Reverse Engineeringu. Szkolenia zostały tak podzielone pod kątem materiału, aby osoba po odbyciu pierwszego z nich posiadała gruntowną wiedzę pozwalającą na błyskawiczne wejście w świat zaawansowanego reverse engineeringu, który w większości opiera się na analizie złośliwego oprogramowania i bughuntingu. Oczywiście ci z Was, którzy znają już co nieco assemblera i opanowali podstawy inżynierii wstecznej mogą od razu zapisać się na drugie, zaawansowane szkolenie, gdzie na przykładzie analizy malware’u poznacie zaawansowane techniki wykorzystywane przez reverse engineerów.

Powyższe szkolenia z reverse engineeringu i analizy malware’u to efekt kilkumiesięcznej współpracy z doświadczonym reverserem, Marcinem “Icewall’em” Nogą, na codzień pracującym dla firmy HISPASEC, z którą współpracują także znani Wam z Niebezpiecznika j00ru i Gynvael, aczkolwiek Gyn odfrunął ostatnio do Google, czego mu przy okazji serdecznie gratulujemy!.

Podsumowując, rezerwujcie środki w swoich budżetach — i już dziś zarejestrujcie się na powyższe szkolenia.

Przeczytaj także:

17 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Tu jest błąd w zdaniu “wejście w świat Rreverse Engineeringu” ;)

  Chętnie bym się zapisał gdybym mieszkał w Krakowie.

  • usprawiedliwić może Cię tylko zagranica, pociągiem z dowolnego miasta w Polsce do Krakowa nie jedzie się tak długo — regularnie na nasze szkolenia zapisują się ludzie z Trójmiasta ;-)

  • @Piotr Konieczny: Z Trójmiasta? To jacyś desperaci! 8-12 godzin w cudownym, wygodnym polskim pociągu…

 2. jakies znizki dla studentow ?

  • Michał: Napisz e-maila, zobaczymy co da się zrobić ;)

 3. potwierdzam. przybylem z trójmiasta na szkolenie z atakowania web aplikacji i wysiłek w to włożony (plus koszta ;) ) był stosunkowo niski w porównaniu do zdobytej wiedzy.

  @Piotrek:
  ciekawe czy potwierdzi się nasze przypuszczenie co do ilości chetnych na szkolenia RE ;)

 4. W pierwszej chwili spodziewałem się kogoś z polskiego oddziału ESETu znajdującego się w Krakowie. Icewall to świetny analityk, także szkolenie powinno stać na naprawdę wysokim poziomie, cena jest całkiem przystępna. Jedynym minusem jest to, że najbliższy kurs odbywa się dopiero w maju. Na brak chętnych nie powinniście narzekać, po videotutorialach Gyvaela zainteresowanie tematem i “świadomość społeczna” zauważalnie wzrosły.

 5. @up:
  nie samym ESETem polska scena RE stoi ;D.
  scene is dead btw, hehe.

 6. Ech te ceny :( a temat ciekawy

 7. Coraz ciekawsza oferta :) maybe kiedyś ;)

  BTW w akapicie “Instruktor” w hyperklinku “analiza malware’u” zjadło wam ‘f’.

 8. Nie można po polsku?
  Reverse Engineering i Analiza Malware’u -> Inżynieria wsteczna i analiza złośliwego oprogramowania

  • Ja bym chciał jeszcze lokalizacji wszystkich języków programowania i międzymordziów do… programowania aplikacji (przepraszam….).

 9. A czy coś wiadomo, czy w bliżej nieokreślonej przyszłości, w planach jest szkolenie z informatyki śledczej? Tak z ciekawości pytam.

 10. Chętnie wziąłbym udział, mimo ze jestem z trójmiasta, ale cena jak dla mnie jest zaporowa.

 11. […] No ale przecież PLAY od miesięcy powtarza mi, że podawanie hasła dzwoniącemu do mnie konsultantowi jest OK! Chciałbyś własnoręcznie przeanalizować Zeusa? Możesz to zrobić na naszym szkoleniu. […]

 12. […] Brytyjczycy szukają aż 35 łamaczy kodów, chociaż tak naprawdę znajomość zagadnień z reverse engineeringu może […]

 13. […] komentarza zdradza, że jego trojan nie uruchomi się na wirtualnej maszynie (popularna metoda analizy złośliwego oprogramowania). Dodatkowo ujawnia, że zamierza kontynuować swoje ataki, a trojana chce uczynić niewykrywalnym […]

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: