16:13
23/1/2010

Ferie to dla wielu czas podróży. Niektórzy lecą za granicę. Mnie lotniska zawsze wkurzają, zwłaszcza kiedy słyszę “Pan się cofnie, zdejmie buty i jeszcze raz przejdzie przez bramkę“. Ponieważ pracownicy ochrony na lotniskach stale utrudniają mi życie, ja postanowiłem utrudniać życie im :-) Poniżej jeden z pomysłów na żarty z ochrony lotniska. Uwaga! Tylko dla naprawdę odważnych!

Walizka kanister

Kiedy otoczy Cię ochrona, ta walizka nie wybuchnie. Za to Ty tak, ale gromkim śmiechem :-) Ryzyko przypadkowego postrzału: duże. Ale przynamniej możesz być pewien, że do takiej walizki słowacka Policja nie podrzuci materiałów wybuchowych, jak to kiedyś zrobili jednemu z podróżnych ;-)

Gdybyście się faktycznie wybierali na ferie samolotem, polecam zapoznać się z walizkowym testem słonia. Nie od dziś wiadomo, że bagażowi obchodzą się z walizkami tak, jak fanatyczny Linuksiarz z płytą instalacyjną Windowsa ;-)


Dowiedz się, jak zabezpieczyć swoje dane i pieniądze przed cyberprzestępcami. Wpadnij na nasz kultowy ~3 godzinny wykład pt. "Jak nie dać się zhackować?" i poznaj kilkadziesiąt praktycznych i przede wszystkim prostych do zastosowania porad, które skutecznie podniosą Twoje bezpieczeństwo i pomogą ochronić przed atakami Twoich najbliższych. Uczestnicy tego wykładu oceniają go na: 9,34/10!

Na ten wykład powinien przyjść każdy, kto korzysta z internetu na smartfonie lub komputerze, prywatnie albo służbowo. Wykład prowadzimy prostym językiem, wiec zrozumie go każdy, także osoby spoza branży IT. Dlatego na wykład możesz spokojnie przyjść ze swoimi rodzicami lub mniej technicznymih znajomych. W najbliższych tygodniach będziemy w poniższych miastach:

Zobacz pełen opis wykładu klikając tutaj lub kup bilet na wykład klikając tu.

8 komentarzy

Dodaj komentarz
 1. Bardziej hardcorowe jest zabrać podpaski ;). Przy dobrym wietrze wyglądają jak woreczki z białym proszkiem ;)

 2. Chciałbym poznać tego słonia.

  • To ten z serem zamiast głowy z nonsensopedii :D

 3. Ja wpadłem na genialny pomysł aby zabrać komputer PC PS2 i monitor (wszystko w częściach,) wyglądało to jak splontanina kabli.
  Nie zdążyłem wejść, a już przez mikrofon wołali mnie do sekretnego pokoju.
  Przeszukali, spakowałem się i tyle..

 4. Od pewnego czasu staram się utrudniać życie służbom jak tylko można. Swoją drogą to, że na lotniskach obowiązują tak absurdalne zasady dowodzi, że w wojnie z terroryzmem wygrali terroryści, którzy nas zastraszyli i zmusili do absurdalnych zachowań.

 5. http://www.tksport.pl/data/gfx/pictures/medium/4/4/4544_1.jpg <- cos takie miałem w plecaku (gumowe kółko do ćwiczeń i relaksu ;) Fajną mine miał kontroler wskazując na nie na rentgenie i pytając "co to?" ;)

 6. […] żeby pokazać pasażerom, jak bardzo są w błędzie… O nietypowych walizkach i ich testach przez …słonia, pisaliśmy w […]

 7. kto jeszcze lata samolotami żeby popierać te gestapowskie metody

Twój komentarz

Zamieszczając komentarz akceptujesz regulamin dodawania komentarzy. Przez moderację nie przejdą: wycieczki osobiste, komentarze nie na temat, wulgaryzmy.

RSS dla komentarzy: